
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/ззаду) Land Rover Discovery 04-18 FEBI BILSTEIN 176652 UA62
- Немає в наявності
- Код: 176652
1 166 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
176652

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
176652
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | BU4210 | FAI AutoParts | SS9216 | LAND ROVER | LR051616 |
| LAND ROVER | RGX500121 | SIDEM | 865713 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 412980 |
| WILMINK GROUP | WG2246859 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Land Rover DISCOVERY IV (LA) | Land Rover DISCOVERY III (TAA) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 176652 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 54 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,509 |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Код товару | 176652 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 76 |
- Ціна: 1 166 ₴




