
влевовправо
Сайлентблок ресори (передній/задній) DB 814-817 FEBI BILSTEIN 02876 UA62
- В наявності
- Код: 02876
547 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
02876

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
02876
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASMETAL | 38MR3200 | BSG | BSG01700253 | CASALS | 6928 |
| EVOBUS | 6733200050 | EVOBUS | A6733200050 | MERCEDES-BENZ | 6733200050 |
| MERCEDES-BENZ | A6733200050 | MEYLE | 0347410004 | S-TR | STR120401 |
| SOLGY | 201191 | SWAG | 99902876 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz LK/LN2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 02876 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 96 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 54 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,452 |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Довжина [мм] | 96 |
| Код товару | 02876 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 54 |
| Сторона встановлення | ззаду |
- Ціна: 547 ₴



